Festiwal Weselnych Przebojów
Festiwal Weselnych Przebojów

SPIS TREŚCI

Informacje ogólne
Położenie
Informacje szczegółowe
Historia
Galeria
Cennik
Kontakt
Atrakcje w pobliżu
Noclegi w pobliżu

  

ARTYKUŁ FESTIWAL WESELNYCH PRZEBOJÓW

⇒ Informacje ogólne

Nic tak nie poprawia nastroju w szare zimowe dni, jak myśl o tym, że dokładnie za pół roku, skąpani w promieniach słonecznych, będziemy bawić się w mrągowskim amfiteatrze podczas Festiwalu Weselnych Przebojów. Organizatorzy festiwalu jak zwykle zadbają o porywające show i atrakcje nie tylko na scenie, ale i na wodzie czy nawet w powietrzu!

⇒ Położenie

Festiwal Weselnych Przebojów odbywa się w Mrągowie w amfiteatrze nad jeziorem Czos.

⇒ Informacje szczegółowe

Kolejna edycja Festiwalu Weselnych Przebojów zbliża się wielkimi krokami, obiecując jeszcze więcej muzyki, zabawy i niezapomnianych wrażeń. W dniach 16 i 17 sierpnia 2024 roku Mrągowo stanie się letnią stolicą miłośników polskiej muzyki weselnej. Na scenie wystąpią gwiazdy wielkiego formatu, których przeboje znajdują się na liście każdego przyjęcia weselnego! 
Program:
16.08 - wesele:
Classic, Zenon Martyniuk, Piersi, Playboys, Poparzeni Kawą Trzy, Miły Pan, Piękni i Młodzi, Natasza, Cleo, Defis, Krystyna Giżowska, Andrzej Rybiński
17.08 - poprawiny w rytmie hitów:
Wojciech Gąssowski, Skolim, Bartek Wrona, Jacek Stachursky, Classic, Sławomir & Kajra, Michał Wiśniewski, Masters, Top Girls, Szpilki, Boys

⇒ Historia

Festiwal Weselnych Przebojów już na stałe wpisał się do repertuaru najlepszych imprez nie tylko Mrągowa, ale i w całej Polski. Co więcej, dzięki transmisji Telewizji Polsat wiadomo również, że impreza bije wszelkie rekordy oglądalności.

Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie to punkt obowiązkowy na liście wakacyjnych wydarzeń muzycznych i rozrywkowych w Polsce. Impreza organizowana jest z wielkim rozmachem. Skupia nie tylko znakomitych artystów, ale również fanów muzyki disco, która jest królową każdego wesela i każdego lata.

⇒ Galeria

⇒ Cennik

Zachęcamy do zakupu biletów już teraz, bo jak zawsze: ilość miejsc jest ograniczona, a tak niska cena już się nie powtórzy! Zmiana cen nastąpi 11.08.2024. To idealna okazja, by zapewnić sobie udział w wydarzeniu, które sprawi, że to będą niezapomniane wakacje. Nie przegap tej wyjątkowej okazji na świetną zabawę!

Dzieci do 7 roku życia: darmowy wstęp na Festiwal. Dzieci mogą uczestniczyć w imprezie tylko pod opieką osoby dorosłej - siedzą na kolanach rodziców, nie ma zniżek dla uczniów.

Bilety dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach: darmowy wstęp, za bilet płaci tylko opiekun - w sprawie miejsc prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy.

Bilety dla mieszkańców Mrągowa:

- Sektory promocyjne w kategorii III i IV.

- Ilość miejsc ograniczona pojemnością sektorów.

- Czas trwania promocji w terminie 08.02 – 01.05.2024.

- Bilety dla mieszkańców Mrągowa są personalizowane - oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników koncertu zostanie wydrukowane na bilecie. Bilety będą sprawdzane przy wejściu na koncert, aby porównać, czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika.

KUP BILET ON-LINE: www.ebilet.pl

⇒ Kontakt

⇒ Atrakcje w pobliżu

Mrągowo

Mikołajki

Szlaki rowerowe

Szlaki piesze

⇒ Nocleg w pobliżu

Mrągowo

Kosewo

Młynowo

Marcinkowo