Festiwal Weselnych Przebojów
Festiwal Weselnych Przebojów

SPIS TREŚCI

Informacje ogólne
Położenie
Informacje szczegółowe
Historia
Galeria
Cennik
Kontakt
Atrakcje w pobliżu
Noclegi w pobliżu

  

ARTYKUŁ FESTIWAL WESELNYCH PRZEBOJÓW

⇒ Informacje ogólne

⇒ Położenie

Festiwal Weselnych Przebojów odbywa się w Mrągowie w amfiteatrze nad jeziorem Czos.

⇒ Informacje szczegółowe

Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie to obowiązkowy punkt na liście wakacyjnych wydarzeń muzycznych i rozrywkowych w Polsce. W amfiteatrze nad jeziorem Czos w Mrągowie będziemy świętować huczne zaślubiny wspólnie z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Przed nami festiwal pełen miłości, muzyki i świetnej zabawy. Kolejna już edycja potrwa 2 dni - piątek 11 sierpnia - sobota 12 sierpnia 2023 o godz. 20:00 w Mrągowie. Impreza skupia nie tylko znakomitych artystów, ale również fanów muzyki disco, która jest królową każdego wesela i każdego lata. Festiwal jak co roku będzie transmitować na żywo Telewizja POLSAT.
Wystąpią:
11 sierpnia
Classic, Sławomir, Masters, Helena Vondraćkowa, Playboys, Boys, Szpilki, Akcent (Zenon Martyniuk), Boeny M (Sheila Bonnick), Weź nie pytaj, Fransecso Napoli, Mariusz Kalaga, MIG
12 sierpnia
Don Vasyl, Cygańscy Książęta, Dziani, Elza, Halina Mlynkova, InoRos, Daj to głośniej, Andre, Mejk, Classic, Kapela Ciupaga, Krywań, Filip Lato
 

⇒ Historia

Festiwal Weselnych Przebojów już na stałe wpisał się do repertuaru najlepszych imprez nie tylko Mrągowa, ale i w całej Polski. Co więcej, dzięki transmisji Telewizji Polsat wiadomo również, że impreza bije wszelkie rekordy oglądalności.

Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie to punkt obowiązkowy na liście wakacyjnych wydarzeń muzycznych i rozrywkowych w Polsce. Impreza organizowana jest z wielkim rozmachem. Skupia nie tylko znakomitych artystów, ale również fanów muzyki disco, która jest królową każdego wesela i każdego lata.

⇒ Gal

eria

⇒ Cennik

Bilety od 139 zł do kupienia on-line na www.ebilet.pl oraz w recepcji Mrągowskiego Centrum Kultury od poniedziałku do niedzieli w godz. 12.30-19.30, tel. 89 743 34 66.

⇒ Kontakt

⇒ Atrakcje w pobliżu

Mrągowo

Mikołajki

Szlaki rowerowe

Szlaki piesze

⇒ Nocleg w pobliżu

Mrągowo

Kosewo

Młynowo

Piecki

Marcinkowo