Festiwalowe Mrągowo
Festiwalowe Mrągowo

Muzyka jest towarzyszką naszego codziennego dnia. Można się przy niej dobrze bawić, można cofnąć w czasie, zapomnieć albo przeciwnie - przywołać wspomnienia. Po paletę muzycznych emocji warto wybrać się do Mrągowa, które już od dawna specjalizuje się w turystyce festiwalowej jako wyjątkowej formie życia kulturalnego i artystycznego. A jeśli dodatkowo nie brakuje pozamuzycznych atrakcji, atmosfery nie do podrobienia i mazurskich okoliczności przyrody, Mrągowo staje się idealną destynacją wakacyjnych wojaży.

Mrągowo zwane jest Festiwalowym Miastem nie bez powodu. Usłyszycie tu tak wiele różnych gatunków muzycznych, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Muzykę Country reprezentuje słynny Piknik Country, rozrywkową - Festiwal Weselnych Przebojów, sentymentalną muzykę kresową - Festiwal Kultury Kresowej, a po drodze usłyszycie i pieśni Romów, i muzykę rockową, i pop, i jazz... Coś dobrego dla każdego. 

Latem różnorodne wydarzenia (muzyczne, sportowe, kulinarne) organizowane są na świeżym powietrzu, w kilku miejscach na terenie miasta: w małym amfiteatrze i na Pl. Unii Europejskiej w centrum miasta, na molo i Skwerze Jana Pawła II oraz w słynnym amfiteatrze nad jeziorem Czos. Z kolei jesienią i zimą imprezy odbywają się w Mrągowskim Centrum Kultury, a wśród posezonowej oferty wyróżniają się spektakle teatralne, retransmisje oper i bardziej kameralne niż latem koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej. 

Polub FB Festiwalowe Mrągowo

Odwiedź stronę www.festiwalowemragowo.pl
KALENDARZ IMPREZ W MRĄGOWIE 2022
10 weekendów, 30 plenerowych imprez, w tym 16 wydarzeń na festiwalowym amfiteatrze, aż 6 z nich transmitowanych przez telewizję. W przestrzeni miejskiej i w amfiteatrze nad jeziorem Czos tego lata wystąpią gwiazdy polskiej sceny artystycznej, najlepsi kabareciarze, stand-upowcy, a także fantastyczni soliści operowi i zawodnicy mieszanych sztuk walki. Lato 2022 w Festiwalowym Mrągowie będzie tworzyć dobre emocje.

Festiwalowe Mrągowo 2022Festiwalowe Mrągowo 2022Festiwalowe Mrągowo 2022Festiwalowe Mrągowo 2022Festiwalowe Mrągowo 2022Festiwalowe Mrągowo 2022Festiwalowe Mrągowo 2022Festiwalowe Mrągowo 2022Festiwalowe Mrągowo 2022Festiwalowe Mrągowo 2022

Kalendarz imprez może ulec zmianie

Zachęcamy do skorzystania z Kalendarza imprez ⬇⬇⬇ Po wybraniu daty bądź przedziału dat, wyświetli się spis imprez. Imprezy dodawane są na bieżąco.

⬇⬇⬇