Mazurski Festiwal Operowy Belcanto
Mazurski Festiwal Operowy Belcanto

SPIS TREŚCI

 

 

ARTYKUŁ

Mazurski Festiwal Operowy Belcanto odbędzie się 17 lipca 2021 r.

 

Zapraszamy na VI Mazurski Festiwal Operowy Belcanto, który odbędzie się w sobotę 17 lipca 2021 r. w amfiteatrze nad jeziorem Czos w Mrągowie. Festiwal Operowy Belcanto bilety już dostępne.

Festiwal Operowy Belcanto 2021 artyści

Podczas tegorocznej Gali Finałowej usłyszymy muzykę operową, operetkową, najpiękniejsze utwory z bajek, a także show trzech tenorów: wystąpią Adam Sobierajski oraz dwóch uczniów Mistrza Luciano Pavarottiego Dario di Vietri i Claudio Rocchi.

Ponadto na scenie: Iwona Socha (sopran), Katarzyna Zając-Caban (sopran), Piotr Wołosz (bas), a także Olsztyński Chór Bel Canto.
 
Galę w reżyserii Magdaleny Wołosz poprowadzi Jan Połowianiuk, akompaniować będzie Orkiestra Symfoniczna Fundacji AVANGART pod dyrekcją Marty Kosielskiej.

Festiwal Operowy Belcanto

Mazurski Festiwal Operowy BELCANTO to najbardziej rozrywkowy festiwal operowy w Polsce, który na stałe wpisał się w wakacyjny krajobraz Warmii i Mazur. Na scenie możemy zobaczyć znakomitych śpiewaków operowych z całego świata, którzy oprócz opery wykonują utwory muzyki rozrywkowej z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej w zaskakujących aranżacjach.

Co roku Festiwal bije własne rekordy, zdobywając coraz większą publiczność. To wszystko dzięki połączeniu wysokiego poziomu artystycznego, odpowiednio dobranego repertuaru, spektakularnej reżyserii, fantastycznej oprawy świetlno-multimedialnej, najwyższego poziomu realizacji dźwięku. To wszystko w połączeniu z wakacyjną aurą i klimatem mrągowskiego amfiteatru, usytuowanego nad samym brzegiem jeziora Czos, tworzy cudowną atmosferę wykwintnej uczty dla oka i ucha uczestników tego wydarzenia.

Do zobaczenia w Mrągowie!

Pomysł Festiwalu powstał w 2016 r. z myślą o umożliwieniu zarówno mieszkańcom jak i licznie przebywającym w naszym mieście turystom obcowania ze światem opery na najwyższym poziomie, a jego inicjatorem jest Fundacja  na Rzecz Kultury i Sztuki AVANGART we współpracy z Miastem Mrągowo oraz Mrągowskim Centrum Kultury.

 

  

 

 Bilety już dostępne w sprzedaży w Mrągowskim Centrum Kultury (ul. Warszawska 26), codziennie w godz. 12:00-20:00, tel. 89 743 34 66

Ceny:
Bilety VIP (sektor B1) - 250 zł
Sektor C1 - 145 zł
Sektor B2 orac C2 - 95 zł
Sektor B3 oraz C3 - 50 zł

Karta Seniora Mrągowska/ Karta Seniora Powiatowa/ Karta Dużej Rodziny/ Grupy zorganizowane (pow. 10 osób)
- mają zniżkę na cenę 145 zł, 95 zł - 10%
Zniżki nie łączą się.

Dzieci do 7 roku życia - darmowy wstęp na Festiwal.
Dzieci mogą uczestniczyć w imprezie tylko pod opieką osoby dorosłej - zajmują jedno miejsce wraz z opiekunem.
______________________________________________________________________________________________________________

Bilety dostępne są równiez ONLINE do zakupu na stronach: www.ebilet.pl, www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl

 

Organizatorzy:
Fundacja na rzecz Kultury i Sztuki AVANGART, Miasto Mrągowo,
Mrągowskie Centrum Kultury

Fundacja AVANGART
tel. 664 351 219
e-mail: kontakt@fundacjaavangart.pl
www.fundacjaavangart.pl

 

Mrągowo

Mikołajki

Szlaki rowerowe

Szlaki piesze

 

Mrągowo

Mikołajki

Kosewo

Młynowo

Piecki

Sorkwity

Marcinkowo