Piknik Country
Piknik Country

SPIS TREŚCI

 

 

ARTYKUŁ

Najbardziej znanym mrągowskim festiwalem jest Piknik Country. Już od ponad 30 lat w Mrągowie rozbrzmiewa muzyka country. Na to muzyczne countrowe święto przyjeżdża kilkadziesiąt tysięcy fanów i turystów, którzy na kilka dni zmieniają oblicze miasta. Westernowe stroje, motocykle, samochody terenowe i osobowe oraz pojazdy konne stanowią wówczas o kolorycie tego mazurskiego miasta. Piknik Country to doskonała zabawa dla fanów muzyki, turystów i mieszkańców Mrągowa. Festiwal Muzyki Country jest najlepszą i najdalej docierającą wizytówką miasta.

 

Organizatorzy Pikniku Country w amfiteatrze informują:Szanowni fani muzyki country i naszego festiwalu 39. Piknik Country i Folk w Mrągowie!Uwaga - ważny komunikat!,

Jak wszyscy dobrze wiemy i powtarzać tego nie trzeba, pandemia całkowicie przeorała naszą rzeczywistość.
Odcisnęła się także na organizacji tegorocznego festiwalu, który jednak- co musimy podkreślić- jest jednym z nielicznych wydarzeń muzycznych, które tego lata odbędą się w Polsce.

Rozporządzenie Rady Ministrów, które podjęte zostało 6 czerwca zezwala na zajmowanie co drugiego miejsca na widowni amfiteatrów, z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Część z naszych fanów dokonała już zakupu biletów znacznie wcześniej (za co bardzo im dziękujemy), przed wejściem w życie obowiązującego rozporządzenia, a niektórzy jeszcze przed ogłoszeniem pandemii.

W związku z tym e-Bilet musi dokonać relokacji wszystkich, którzy kupili bilety i karnety i ulokować ich zgodnie z zasadami wynikającymi z obecnie obowiązujących przepisów.

Czyli po prostu przydzielić im nowe miejsca do biletów, które wcześniej kupili.
 
E-Bilet przygotował tę akcję w oparciu o specjalny program i wynikającą z niego procedurę.

I tak:
- od dzisiaj do najbliższego piątku ( 26 czerwca) do godz. 14:00 wstrzymana zostaje bieżąca sprzedaż biletów.
 - wszyscy dotychczasowi nabywcy biletów otrzymają jutro e-mailowo z  e-Biletu specjalną instrukcję, która określi sposób ponownego wyboru miejsca w obrębie kategorii cenowych na które bilety zakupili. Pojawi się także możliwość podwyższenia kategorii zakupionych miejsc za dopłatą, ponieważ do dyspozycji od jutra otrzymają Państwo całą widownię amfiteatru. Pełną swobodę wyboru będziecie posiadać do piątku, godz. 14:00.
- od godziny 14:00 w piątek uruchomiona zastanie ponowna sprzedaż biletów dla naszych nowych  gości. Oczywiście dotychczasowi posiadacze biletów będą mogli nadal dokonywać tzw. relokacji (nawet do dnia rozpoczęcia festiwalu), ale już z możliwymi ograniczeniami wynikającymi z fali kolejnych zakupów.

Prosimy zatem by dokonać tej wymiany możliwie szybko, najlepiej już do najbliższego piątku, do godziny 14:00.
Mamy nadzieję, że rozumiecie Państwo obecną sytuację i jej konsekwencje, które dotykają nas wszystkich, także organizatora Pikniku.

Jesteśmy przekonani, że atrakcyjny program festiwalu i przede wszystkim fakt, że pomimo wszystko będzie się on mógł w tym roku odbyć, wynagrodzi wam trud i niedogodności jakimi jesteście dotknięci!

Do zobaczenia w Mrągowie!

24.06.2020

 

Piknik Country odbywa się w Mrągowie. Na imprezy płatne zapraszamy do amfiteatru nad jeziorem Czos, a na bezpłatne do centrum miasta - na pl. Unii Europejskiej i do małego amfiteatru.

 

W 2020 r.Piknik Country w mieścieodbędzie się w dniach 24-26 lipca. Z koleiTaneczny Piknik Countryw amfiteatrze odbędzie się w dniach 24-25 lipca.

Przed nami 39. edycja legendarnego Festiwalu Piknik Country i Folk w Mrągowie! Największy Festiwal Muzyki Country i Folk w Polsce odbędzie się w dniach 24-25 lipca 2020 r. w amfiteatrze nad jeziorem Czos w Mrągowie.

Piątek 24 lipca 2020, godz. 20:00
/Folk Night/


- Czarek Makiewicz i goście (do występu z zespołem Czarka Makiewicza zaprosiliśmy przedstawicieli młodego pokolenia wykonawców: Karolinę Jastrzębską, Joannę Dove, Krystynę Mazur i Paulinę Wróblewską)
- Grupa Furmana
- Kwiat Jabłoni
- Agata Karczewska z zespołem


Zespół taneczny Caramelka (Czechy)

Sobota 25 lipca, godz. 20:00


- Colorado Band
- Mariusz Kalaga z zespołem (gościnnie Mirosław Kalisiewicz)
- Lonstar Band
- Babsztyl
- Wojciech Dudkowski z Drogą na Ostrołękę
- Strefa 50

Zespół taneczny Caramelka (Czechy)

 

Piknik Country w mieście(imprezy bezpłatne)

W dniach 24-26 lipca 2020 zapraszamy na Plac Unii Europejskiej oraz Molo przy Skwerze Jana Pawła II na otwarte KONCERTY w ramach...

P I K N I KU   C O U N T R Y   W   M I E Ś C I E

Podczas trzydniowej imprezy scena miejska gościć będzie muzyczne niespodzianki oraz znanych i lubianych wykonawców muzyki country, którzy zapewnią nam sporą dawkę muzycznych wrażeń! Imprezy zrealizowane będą w zmienionej formule, w trosce o bezpieczeństwo uczestników i zgodnie w wytycznymi dotyczącymi organizacji imprez w czasie pandemi.

Zapraszamy do Mrągowa!

24.07.2020 (piątek) / Plac Unii Europejskiej

17.00 DROGA NA OSTROŁĘKĘ 

19.30 DRINK BAR


25.07.2020 (sobota)   
    
14.30 LUCKY 2 – Karolina Jastrzębska & Piotr Trela / Molo

16.00 ELECTRIC COWBOYZ  / Plac Unii Europejskiej

17.30 ŚLAD  / Molo

19.00 ALABAMA BAND  / Plac Unii Europejskiej

26.07.2020 (niedziela)

12.00 ŚLAD  / Plac Unii Europejskiej

13.30 Wojtek Dudkowski   / Molo

14.30 CAROLINE & THE LUCKY ONES  / Plac Unii Europejskiej

15.30 Orkiestra Dęta Mrongovia  / Molo

17.00 CEZARY MAKIEWICZ & KOLTERSI   / Plac Unii Europejskiej

* * * * * * * *


W trosce o Państwa bezpieczeństwo impreza zrealizowana będzie zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia i GIS
dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce.
 
KOMUNIKAT wydarzenia na molo

KOMUNIKAT wydarzenia na Pl. Unii Europejskiej

 


Utrudnienia w ruchu podczas 39. Międzynarodowego Pikniku Country & Folk w Mrągowie


KOMUNIKAT

W związku z organizacją 39. Międzynarodowego Pikniku Country & Folk w Mrągowie w dniach od 23 lipca 2020r. do 26 lipca 2020r. nastąpi zmiana organizacji ruchu kołowego w mieście poprzez zmianę oznakowania pionowego.

1. ul. Jaszczurcza Góra w dniach od 23.07.2020r. do 26.07.2020r. zostanie wyłączona całkowicie z ruchu kołowego.
2. ul. Sobczyńskiego na odcinku od ul. Warszawskiej do ul. Mrongowiusza w dniach od 21.07.2020r. do 28.07.2020r. zostanie wyłączona całkowicie z ruchu kołowego.
3. ul. Giżycka w dniach od 24.07.2020r. do 26.07.2020r. zostanie ograniczona możliwość parkowania.

Organizatorzy serdecznie przepraszają Mieszańców Miasta oraz przybyłych Gości za utrudnienia w ruchu. Wprowadzone zmiany podyktowane są bezpieczeństwem ruchu drogowego podczas Pikniku.

 

W 2020 roku Piknik Country odbędzie się już po raz 39.

 

 

 

Bilety już w sprzedaży nawww.ebilet.pl

Ceny 2020:

Karnet 2 dni:160 zł, 180 zł, 230 zł, 300 zł, 450 zł

Bilety jednodniowe:
- piątek 99 zł, 109 zł, 139 zł, 175 zł, 250 zł
- sobota 99 zł, 109 zł, 139 zł, 175 zł, 250 zł

Piknik Mrągowo bilety
- Dzieci do 7 roku życia: darmowy wstęp na Festiwal. Dzieci mogą uczestniczyć w imprezie tylko pod opieką osoby dorosłej - zajmują jedno miejsce wraz z opiekunem.
- Bilety dla osób niepełnosprawnych poruszających się  na wózkach: darmowy wstęp, za bilet płaci tylko opiekun - prosimy o kontakt mailowy: niepelnosprawni@ebilet.pl 
- Bilety Premium: najlepsze miejsca dostępne w Amfiteatrze
- Bilety VIP:
 - najlepsze miejsca dostępne w Amfiteatrze
- wejście za kulisy festiwalu
-  Pakiety - aby kupić bilety w pakiecie należy wybrać pojedynczy bilet na mapie obiektu i następnie wybrać w oknie dialogowym opcję z pakietem. Wejście z biletem pakietowym wymaga, aby wszystkie osoby korzystające z pakietu wchodziły na wydarzenie w tym samym momencie.

Organizatorzy:

Ameno Event


Przy współpracyBurmistrz Miasta Mrągowa

Organizacja imprez w mieście-Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie

 

Mrągowo

Mikołajki

Szlaki rowerowe

Szlaki piesze

 

Mrągowo

Mikołajki

Kosewo

Młynowo

Piecki

Sorkwity

Marcinkowo