Koncert: Basia Kawa & Hubert Baumann
Koncert: Basia Kawa & Hubert Baumann

Zapraszamy do Ogrodów Markiewicz w Marcinkowie na Koncert Basi Kawy i Huberta Baumanna - niedziela, 8 sierpnia 2021 r., godz. 18:00.

Wyjątkowy głos, kobieca autentyczność i jedyne takie skrzypce w Polsce! Jej muzyka to mieszanka pełnego pobudzającej kofeiny muzycznego balsamu dla duszy. Basia Kawa - wokalistka i skrzypaczka elektryczna, autorka piosenek, jedyna osoba w Polsce, która gra na 5-strunowych skrzypcach elektrycznych marki Jordan skonstruowanych w USA.

W programie koncertu są autorskie piosenki z pogranicza softrocka, popu i bluesa oraz znane covery (m.in. Bovska, Jopek, Lindsey Stirling, Mrozu). Gratis otrzymujemy zawartą w koncercie prawdziwą historię, opisującą drogę wiodącą do spełniających się marzeń.
W 2013 r. Basia Kawa wydała ze swoim zespołem pierwszą płytę "Małe szczęście" zawierającą 11 autorskich piosenek, z którą koncertowała m.in. podczas Witamina Jazz Festiwalu w Sandomierzu czy na Olsztyńskich Nocach Bluesowych. Występowała m.in. w TVP 1, TVP Polonia, TVP3 Lublin, TVP3 Rzeszów, Radio Wawa, Radio Gdańsk, Polskie Radio Katowice, Polskie Radio Lublin. Obecnie promuje drugą autorska płytę: "Zdobyłeś".

Zagrają:
Basia Kawa - wokal, elektryczne skrzypce
Hubert Baumann - gitara

Bilety w cenie 40 zł
do kupeinia na stronie kupbilecik.pl

Organizator:
Ceglana Events, Mrągowo
tel. 513 207 643