Koncerty na Deptaku - Chłopcy z Placu Broni
Koncerty na Deptaku - Chłopcy z Placu Broni

Ze wzgędu na obowiązujące nas obostrzenia koncert zespołu Chłopcy z Placu Broni zostaje przeniesiony na dzień 11 listopada 2021 r.

 

Majówka zbliża sie wielkimi krokami a wraz z nią inauguracja... Cyklu Letnich Koncertów na Deptaku. W tym roku 2 maja 2021 r. przy Skwerze Jana Pawła II w Mrągowie o godz. 16.00 zagrają CHŁOPCY Z PLACU BRONI.

„Chłopcy” reaktywowali się w 15 rocznicę śmierci lidera i założyciela – Bogdana Łyszkiewicza. Na koncercie będzie można usłyszeć wszystkie największe przeboje – „Kocham Wolność”, „O Ela”, czy „Kocham Cię”. Jak mówi basista zespołu – Franz Dreadhunter –”„Powracamy z inicjatywy dobrego serca i pozytywnych wibracji jakie niosą utwory nieżyjącego lidera grupy. Chcąc jak najdłużej zatrzymać w pamięci te wspaniałe piosenki o miłości, pokoju, wolności i przyjaźni postanowiliśmy wraz z grupą przyjaciół reaktywować zespół wykonując jego największe przeboje.”

Z A P R A S Z A M Y !!!

Cykl letnich koncertów jest propozycją ciekawych spotkań z różnorodną muzyką na łonie natury. Koncerty, którym przyświeca idea spędzania wolnego czasu z dala od alkoholu i środków odurzających, dofinansowane są ze środków budżetu miasta w ramach Gminnego Funduszu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz ogólnopolskiej kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł".

Organizator:
Mrągowskie Centrum Kultury
tel. 89 743 34 53, 89 743 34 69, 89 743 34 70