KOMUNIKAT
KOMUNIKAT

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemiiw okresie od dnia 20 marca 2020 r. do odwołania obowiązuje czasowe ograniczenie działalności twórczej związanej z wszelkimi zbiorowymi formami kultury i rozrywki, z projekcją filmówlub nagrań wideo w kinach, na otwartym powietrzu lub w pozostałych miejscach oraz działalności klubów filmowych,działalności bibliotek, archiwów, muzeów orazpozostałej działalności związanej z kulturą.
 
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego informuje, że po wprowadzeniu rozporządzenia Ministra Zdrowia o ogłoszeniu stanu epidemii przedłużeniu ulegają ograniczenia w działalności instytucji kultury.
 
W związku z powyższymi decyzjami, informujemy Państwa o odwołaniu w tym terminie zajęćw Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie.
 
W tym terminie nieczynne będziekino Zodiak, Biblioteka Miejska, odwołane lub przesunięte będą na inny termin planowane z udziałem publiczności koncerty i spotkania. Czasowo wstrzymana została sprzedaż biletów na seanse kinowe oraz świadczenie innych usług przez CKiT.
 
Koncert Sławka Uniatowskiego w Mrągowie w dn. 28 marca 2020 r., z uwagi na wprowadzony stan zagrożenia epidemicznego i bezpieczeństwo widzów,przeniesiony został na 13 czerwca 2020 r.
 
Koncert zespołu Shannonz dn. 20.03.2020 r. odbędzie sięw późniejszym terminie.
 
Wcześniej zakupione biletyzachowują ważność na nowy termin koncertulub można dokonać zwrotu biletów w punkcie ich zakupu od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-15.00.
 
Zwrot należności za zakupione bilety na odwołane seanse filmowe jest możliwy w punkcie ich zakupu.

Zachęcamy do śledzenia na bieżąco informacji na stronie internetowej www.ckit.mragowo.pl i www.it.mragowo.pl