Koncert Basi Kawy
Koncert Basi Kawy

W niedzielę 28 sierpnia 2022 r. o godz. 18:00 w Ogrodach Markiewicz w Marcinkowie odbędzie się Koncert Basi Kawy i Huberta Baumanna.

 

Wyjątkowy głos, kobieca autentyczność i jedyne takie skrzypce w Polsce! Jej muzyka to mieszanka pełnego pobudzającej kofeiny muzycznego balsamu dla duszy. Basia Kawa to wokalistka i skrzypaczka elektryczna, autorka piosenek, jedyna osoba w Polsce, która gra na 5-strunowych skrzypcach elektrycznych marki Jordan skonstruowanych w USA.

W programie koncertu są autorskie piosenki z pogranicza softrocka, popu i bluesa oraz znane covery (m.in. Bovska, Lindsey Stirling, Kwiat Jabłoni, Mrozu, Ed Sheeran). Gratis otrzymujemy zawartą w koncercie prawdziwą historię, opisującą drogę wiodącą do spełniających się marzeń.

 

W 2013 r. Basia Kawa wydała ze swoim zespołem pierwszą płytę "Małe szczęście" zawierającą 11 autorskich piosenek, z którą koncertowała m.in. podczas Witamina Jazz Festiwalu w Sandomierzu czy na Olsztyńskich Nocach Bluesowych.

Występowała m.in. w TVP 1, TVP Polonia, TVP3 Lublin, TVP3 Rzeszów, TVP3 Gdańsk, Radio FaMa, Radio Wawa, Radio Gdańsk, Polskie Radio Katowice, Polskie Radio Lublin.

Zagrają:

Basia Kawa - wokal, elektryczne skrzypce
Hubert Baumann - gitara
 
Bilety w cenie 45 zł (50 zł w dniu koncertu) dostępne online na stronie... 
 
Kontakt:
Ogrody z Pasją w Marcinkowie - Ogrody Markiewicz
Marcinkowo 33A
11-700 Mrągowo
tel. 508 069 262