Mrągowo na sportowo
Mrągowo na sportowo

Od czwartku 9 lipca 2020 r. na terenie EkoMariny startują bezpłatne treningi sportowe dla dzieci i dorosłych. Przez całe wakacje, dwa razy w tygodniu, pod okiem instruktorów będzie można wziąć udział w wielu aktywnościach i poprawić swoja kondycję! Projekt realizowany jest w ramach Mrągowskiego Budżetu Obywatelskiego 2020.

Przez całe lato, dwa razy w tygodniu (wtorek, czwartek) o godz.  19.00 na terenie EkoMarinyprzy plaży miejskiej w Mrągowie odbywać się będą bezpłatne zajęcia ruchowe, które mają zachęcić mrągowian i turystów do aktywności na świeżym powietrzu. To godzinne treningi dla każdego, zarówno do dorosłych, jak i dzieci.

Projekt „Mrągowo na Sportowo” II będzie realizowany przez Stowarzyszenie Fit&Fan. W programie aktywnych wakacji w Mrągowie: Zumba Fitness, Strong Nation, Zumba Kids & Junior oraz animacje tematyczne.Zajęcia prowadzone będą przez dwie doświadczone trenerki Zumby: Joannę Jurczak i Martę Mikłasz. Mrągowianki, absolwentki AWFiS Gdańsk, organizatorki wielu charytatywnych wydarzeń w mieście oraz instruktorki zajęć Zumba.

Bezpłatne zajęcia ruchowe na świeżym powietrzu pod nazwą „Mrągowo na Sportowo II” to zadanie realizowane w ramach Mrągowskiego Budżetu Obywatelskiego 2020.

Kontakt do organizatora: Joanna Jurczak, kom. 507 104 577.