Stowarzyszenie Lokalna Organizacja „Turystyczna Ziemia Mrągowska” we współpracy z Urzędem Miejskim w Mrągowie i Burmistrzem Miasta zaprasza do udziału w akcji promocyjnej „Mrągowski Voucher Turystyczny”, której celem jest wsparcie branży turystycznej z Mrągowa i okolic.

Mrągowski Voucher Turystyczny to akcja promocyjna polegająca na sprzedaży bonów m.in. na usługi hotelarskie, gastronomiczne, udział w zorganizowanych wycieczkach lub imprezach do wykorzystania po wygaśnięciu epidemii koronawirusa. Organizatorem akcji jest Stowarzyszenie Lokalna Organizacja Turystyczna „Ziemia Mrągowska”. W inicjatywę włączył się Urząd Miejski w Mrągowie. Do udziału w akcji zaprasza Burmistrz Miasta Mrągowo, dr hab. Stanisław Bułajewski. Przedsięwzięcie wspiera Polska Organizacja Turystyczna.

Prosimy członków LOT-, a także inne podmioty z branży turystycznej działające na terenie Mrągowa o przygotowanie oferty na vouchery turystyczne i przesłania ich na adres e-mail: e.krzywosz@mragowo.um.gov.pl do poniedziałku 27 kwietnia br. (zdjęcie/grafika, opis oferty, cena, dane kontaktowe). Przed zgłoszeniem chęci udziału prosimy o zapoznanie się z regulaminem akcji. Mieszkańców i turystów zachęcamy do kupna bonów i wsparcia branży turystycznej z ziemi mrągowskiej.

Państwa oferty zostaną zaprezentowane na stronie www.konferencjemazury.com, a także na stronie Urzędu Miejskiego w Mrągowie w zakładce „Mrągowski Voucher Turystyczny” w odpowiedniej kategorii (nocleg, gastronomia, atrakcje turystyczne itp.).

Zapoznaj się z regulaminem akcji na stronie źródłowej:

http://www.mragowo.pl/aktualnosci/5684-mragowski-voucher-turystyczny-kup-teraz-wykorzystaj-pozniej