O Szlaku Maślanki Mrągowskiej w przeglądzie turystycznym LOVE WM
O Szlaku Maślanki Mrągowskiej w przeglądzie turystycznym LOVE WM

O Szlaku Maślanki Mrągowskiej przeczytamy w przeglądzie turystycznym LOVE WM. Nowa atrakcja z Mrągowa i okolic na łamach bezpłatnego magazynu kierowanego do turystów znalazła się obok Szlaku Klinarnego Mazury Zachodnie od Kuchni. Więcej o podróżowaniu ze smakiem można znaleźć na stronie 32-37 publikacji.

Dla miłośników kulinariów i smakoszy regionalnej kuchni stworzone zostały specjalne szlaki kulinarne, dzięki którym można podróżować od miasta do miasta i kosztować regionalnych specjałów z pewnością, że nie będzie to rozczarowanie. Dwa z nich – Szlak Kulinarny Mazury Zachodnie od Kuchni i Szlak Maślanki Mrągowskiej zasługują na szczególną uwagę. - czytamy w letniej edycji przeglądu turystycznego LOVE WM.
LOVE WM Przegląd Turystyczny Kocham Warmię i Mazury to praktyczny przewodnik po atrakcjach i wydarzeniach regionu z dziedziny turystyki, kultury, sportu i kulinariów. Magazyn wydawany jest pod patronatem Warmińsko-Mazurskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej i Polskiej Izby Turystyki oddział warmińsko-mazurski. Tworzą go ludzie z pasją, związani od urodzenia lub z wyboru z Warmią i Mazurami. Wersja papierowa LOVE W_M trafia do odbiorców dwa razy w roku – przed sezonem letnim i zimowym. Magazyn dystrybuowany jest bezpłatnie. Od 2017 r. magazyn ukazuje się jako dwujęzyczny (polsko-angielski) w nakładzie 10.000 egzemplarzy, czytelnictwo na poziomie 50 000! Dystrybuowany jest w 3,4 i 5 gwiazdkowych hotelach Warmii i Mazur, obiektach rekreacyjnych i kulturalnych oraz informacjach turystycznych na terenie całego województwa warmińsko-mazurskiego – w sumie ponad 100 punktów.
Artykuł można przeczytać również na stronie magazynu [KLIKNIJ TUTAJ]
 
fot. Edward Trzeciakeiwcz, Good Lookin Food