Poczta samochodowa w ramach 8. Charytatywnego Rajdu Koguta Oława – Mrągowo
Poczta samochodowa w ramach 8. Charytatywnego Rajdu Koguta Oława – Mrągowo

Specjalna poczta samochodowa dostarczy z Oławy do Mrągowa okolicznościową kartkę wydaną z okazji 8. Charytatywnego Rajdu Koguta Oława Mrągowo.

 

Oławscy filateliści we współpracy z Muzeum Motoryzacji „WENA” w Oławie oraz Pocztą Polską S.A. przygotowali specjalny datownik i okolicznościową kartkę, które zostaną przewiezione specjalną pocztą samochodową z Urzędu Pocztowego w Oławie do Urzędu Pocztowego w Mrągowie.

Okolicznościowe kartki można nabyć w Urzędzie Pocztowym Oława 1 oraz w Urzędzie Pocztowym Wrocław 1. Wszystkie prawidłowo zaadresowane i opłacone kartki należy do wtorku, 28 maja br. dostarczyć do Urzędu Pocztowego Oława 1. Następnie kartki po opatrzeniu okolicznościowym datownikiem zostaną przewiezione specjalną pocztą samochodową w ramach 8. Charytatywnego Rajdu Koguta do Urzędu Pocztowego Mrągowo 1. Na przesyłkach zostanie umieszczony dodatkowy odcisk stempelka okolicznościowego z treścią: „Przewieziono zabytkowym samochodem na trasie Oława 570 km Mrągowo”. Poczta Polska S.A. odeśle następnie przesyłki do adresatów.
 
Grafika jest jedynie wizualizacją do tekstu.

Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie „Samochodowej Poczty Specjalnej” [KLIKNIJ TUTAJ].