Prezentery Zakręceni informacją zmodernizowane
Prezentery Zakręceni informacją zmodernizowane

W 2018 roku w ramach Mrągowskiego Budżetu Obywatelskiego na terenie Mrągowa stanęły prezentery obrotowe "Zakręceni informacją". Treści są prezentowane na powierzchni brył przestrzennych umieszczonych na stalowej konstrukcji. Każdy prezenter składa się z trzech poziomów, a na nich umieszczono 4 tablice.


Informacja Turystyczna*** w Mrągowie działająca w strukturach Referatu Promocji i Rozwoju Urzędu Miejskiego w Mrągowie zmodernizowała prezentery Zakręceni informacją - zniszczone tablice zostały zastąpione nowymi trwalszymi płytami dibond oraz wymieniono treści tablic. W tym roku dowiecie się z nich m.in. na temat kalendarza imprez w Festiwalowym Mrągowie 2023, Szlaku Maślanki Mrągowskiej, questu Poznaj Mrągowo, atrakcji w Gminie Mrągowo; zamieszczono również turystyczny plan miasta. Na tablicach znajdziecie kody QR przekierowujące na strony www z szerszą informacją.

Zakręceni informacją znajdują się w 3 miejscach na terenie Mrągowa: przy promenadzie niedaleko kościoła ewangelickiego, w Parku Lotników i na Ekomarinie. 
Zakręceni InformacjąZakręceni InformacjąZakręceni Informacją