Rajd Koguta. Zmiana organizacji ruchu
Rajd Koguta. Zmiana organizacji ruchu
W związku z organizacją Mety 8. Charytatywnego Rajdu Koguta na terenie Westernowego Miasteczka Mrongoville, w dniach 31 maja – 01 czerwca br. nastąpi zmiana organizacji ruchu kołowego w mieście, poprzez zmianę oznakowania pionowego:
 
• zakaz zatrzymywania się i postoju (znak B 36) po obu stronach jezdni od skrzyżowania ul. Giżyckiej z ul. Nowogródzką, aż do wysokości wjazdu do Hotelu Mrągowo Resort & Spa. Pozostawiony na tym obszarze pojazd zostanie usunięty na koszt właściciela (znak T-24),
• zakaz wjazdu (znak B-2) na drogę wewnętrzną prowadzącą do Westernowego Miasteczka Mrongoville, który nie dotyczy uczestników Rajdu Koguta, Policji i pojazdów organizatora z identyfikatorem,
• zakaz wjazdu (znak B-2) z ul. Młynowej na Westernowe Miasteczka Mrongoville, który nie dotyczy Policji i pojazdów organizatora z identyfikatorem.
Zmiana organizacji ruchu nie ogranicza możliwości dojazdu mieszkańcom do własnych posesji.

Organizatorzy serdecznie przepraszają Mieszańców Miasta oraz przybyłych Gości za utrudnienia w ruchu. Wprowadzone zmiany podyktowane są bezpieczeństwem ruchu drogowego podczas wydarzenia.