Rusza Przepustka do Mrągowa!
Rusza Przepustka do Mrągowa!

Rusza Przepustka do Mrągowa 2021! Finał tegorocznej edycji przeglądu zaplanowany jest na 24 lipca 2021 r. /sobota/ w ramach programu Pikniku Country w Mieście.

Celem Przeglądu jest uaktywnienie sceny muzyki country i promocja najlepszych wykonawców grających muzykę country w Polsce, popularyzacja muzyki country, stworzenie możliwości prezentacji oraz odkrywanie nowych, ciekawych wykonawców. Przedsięwzięcie skierowane jest do zespołów i solistów z towarzyszeniem zespołu wykonujących muzykę country (powyżej 16 roku życia).

E T A P Y  P R Z E G L Ą D U:

Z G Ł O S Z E N I A - Aby wziąć udział w Przepustka do Mrągowa należy wysłać kartę zgłoszenia na adres Mrągowskiego Centrum Kultury, ul. Warszawska 26, 11 - 700 Mrągowo lub drogą elektroniczną na adres:
j.polomska@mck.mragowo.pl. Obowiązkowym załącznikiem jest demo lub link do nagrań wykonawcy zawierające 3 utwory (standard amerykański, piosenkę wybraną z Kanonu Polskiego Country - do pobrania niżej -  oraz utwór dowolny).

N O M I N A C J E - Spośród wszystkich zgłoszeń jury powołane przez organizatora wytypuje 3 wykonawców, którzy zaprezentują się podczas sobotniego koncertów Pikniku Country w Mieście, tj. 24 lipca 2021 r. O nominacji organizator poinformuje zespoły/solistów maksymalnie do początku lipca 2021 .

K O N C E R T  F I N A Ł O W Y
- Ostatnim etapem Przepustki do Mrągowa jest udział w koncercie inaugurującym Piknik Country w Mieście w amfiteatrze na Placu Unii Europejskiej. Uczestnicy Przeglądu wykonują około 60-minutowy program country (w tym 3 utwory zgłoszone do Przepustki). Organizator gwarantuje wykonawcom wynagrodzenie w wysokości 2 000 zł brutto oraz jeden bezpłatny nocleg.

 
REGULAMIN I KARTA ZGŁOSZEŃ NIEBAWEM DO POBRANIA:

kanon polskiego country

karta zgłoszenia

regulamin

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 7 czerwca 2021 r.!