Szlak Maślanki Mrągowskiej biznesowym wydarzeniem roku!
Szlak Maślanki Mrągowskiej biznesowym wydarzeniem roku!

Mrągowo wyróżniło osoby, firmy, instytucje i stowarzyszenia, dzięki którym miasto rozwija się i znane jest na arenie całego kraju. Szlak Maślanki Mrągowskiej został uznany za biznesowe wydarzenie 2023 roku! 

 

Ponad 70 wyróżnień w 5 kategoriach: Biznes, Edukacja, Sport, Kultura i Działalność Społeczna. Wśród nagrodzonych Szlak Maślanki Mrągowskiej! Podczas I Mrągowskiej Gali Miasta Ludzi Aktywnych nagrodę za "Biznesowe wydarzenie roku" z rąk Burmistrza Miasta Mrągowo, dra hab. Stanisława Bułajewskiego odebrali Tomasz Olszewski, dyrektor Zakładu Produkcji Mleczarskiej w Mrągowie Spółdzielni Mleczarskiej "MLEKPOL" w Grajewie oraz Ewelina Krzywosz, dyrektor biura Stowarzyszenia Lokalna Organizacja Turystyczna "Ziemia Mrągowska".

 

Szlak Maślanki Mrągowskiej tworzy ponad 20 podmiotów z branży turystycznej (hotele, restauracje, atrakcje turystyczne), które gwarantują niezapomnianą podróż do serca Mazur, łącząc tradycyjny smak Maślanki Mrągowskiej, dziedzictwo kulturowe i niepowtarzalne atrakcje turystyczne Mrągowa! To efekt współpracy Spółdzielni Mleczarskiej "Mlekpol" ze Stowarzyszeniem LOT "Ziemia Mrągowska" oraz Gminą Miasto Mrągowo. 

 

Podczas wydarzenia Spółdzielnię Mleczarską "MLEKPOL" dwukrotnie wyróżniono w kategorii BIZNES, firma została uznana również za sponsora roku!

 

I Mrągowska Gala Miasta Ludzi Aktywnych odbyła się w sobotę, 16 marca br. w Mrągowskim Centrum Kultury. Nagrody wręczone podczas uroczystości były wyrazem podziękowania władz Mrągowa osobom, firmom, instytucjom i stowarzyszeniom, które wyróżniają się szczególnym zaangażowaniem i innowacyjnością w swoich działaniach na rzecz wspólnego dobra oraz rozwój miasta.

 

Fot. Dominika Paula Brodzik