Szlak Maślanki Mrągowskiej. Rusza druga edycja wakacyjnej zabawy
Szlak Maślanki Mrągowskiej. Rusza druga edycja wakacyjnej zabawy

Wędrówka przez 21 lokalizacji. Unikatowe dania z wykorzystaniem Maślanki Mrągowskiej. Najlepsze atrakcje turystyczne z Mrągowa i okolic. Dodatkowo zaproszenia na mrągowskie festiwale! Rusza druga edycja Szlaku Maślanki Mrągowskiej. Startujemy już we wtorek, 20 czerwca!

 

Szlak Maślanki Mrągowskiej to smakowity kąsek dla miłośników kulinariów i idealna oferta dla rodzin z dziećmi! To turystyczno-kulinarna przygoda przez 21 wyjątkowych miejsc w Mrągowie i okolicy.

 

Już we wtorek, 20 czerwca br. weź kartę do gry i podążaj Szlakiem Maślanki Mrągowskiej! Odwiedzaj atrakcje turystyczne (8 lokalizacji)! Próbuj dań z Maślanką Mrągowską (12 lokalizacji)! I zbieraj okolicznościowe pieczątki! Na Zdobywców Szlaku czekają atrakcyjne nagrody: zaproszenia na festiwale w Mrągowie oraz vouchery na rodzinne obiady! Wystarczy, że zbierzesz 4 okolicznościowe pieczątki!

 

Szczegółowe informacje o tegorocznej edycji wakacyjnej zabawy z Maślanką Mrągowską w roli głównej będą dostępne już we wtorek, 20 czerwca br. w Informacji Turystycznej w Mrągowie, gdzie zlokalizowany jest punkt informacyjny Szlaku Maślanki Mrągowskiej, na stronie www.szlak.maslankamragowska.pl, a także na profilach w mediach społecznościowych Facebook oraz Instagram.

 

Szlak Maślanki Mrągowskiej to nowy produkt turystyczny Mazur współtworzony przez branżę turystyczną zrzeszoną w Stowarzyszeniu Lokalna Organizacja Turystyczna „Ziemia Mrągowska”, Spółdzielnię Mleczarską „MLEKPOL” oraz Gminę Miasto Mrągowo.