Wedding Weekend. Dni otwarte w Hotelu Mrągowo Resort & Spa
Wedding Weekend. Dni otwarte w Hotelu Mrągowo Resort & Spa

To będzie jedyny taki weekend na Mazurach. Dwa dni wypełnione pomysłami i inspiracjami dla zakochanych planujących ślub. Doskonała okazja do rozmów i spotkań z przedstawicielami weselnej branży. W dniach 11-12 lutego w Hotelu Mrągowo Resort & Spa odbędzie się Wedding Weekend. Impreza odbywa się pod honorowym patronatem dra hab. Stanisława Bułajewskiego - Burmistrza Miasta Mrągowo. 
 

DLA ODWIEDZAJĄCYCH
Wedding Weekend to doskonała okazja do zapoznania się z aktualnymi trendami ślubnymi. Podczas targów nie zabraknie słodkości i pyszności, aranżacji i dekoracji, oprawy muzycznej, a także ofert na realizacje weselnego filmu czy fotografii. Dodatkowo przyszli małżonkowie będą mieli okazje zobaczyć salę weselną oraz możliwości organizacyjne Hotelu Mrągowo Resort & Spa. W wydarzeniu w specjalnej strefie „Pogadanki weselne” weźmie udział współprowadzącą event WEDDING PLANNERA & WEDDING DESIGNERA Idalia Czarnocka z Plan My Wedding, który organizuje przyjęcia pozostające na zawsze w pamięci uczestników.

Wedding Weekend. Godziny dla odwiedzających

•11 lutego (sobota) – w godzinach 10:00 – 18:00

•12 lutego (niedziela) – w godzinach 10:00 – 16:00

Dni otwarte Hotelu Mrągowo Resort & Spa odbędą się w nowej sali bankietowo-konferencyjnej z widokiem na jezioro. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

DLA WYSTAWCÓW
Dni Otwarte Wedding Weekend to najbardziej skuteczna forma dotarcia do osób zainteresowanych usługami związanymi z organizacją ślubu i wesela. A bezpośredni kontakt, możliwość rozmowy oraz okazja do nawiązania cennych relacji to najlepsza forma promocji. Organizatorom wydarzenia przyświeca idea promocji firm, które ponad wszystko stawiają na jakość realizacji.

Branżę ślubno-weselną reprezentować będą nie tylko firmy z regionu ale również z dalszych zakątków Polski oraz przedstawiciele przedsiębiorstw, których zakres działania obejmuje teren całego Kraju.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne, decyduje kolejność zgłoszeń na podstawie wysłanej karty rejestracyjnej. Jeśli chcesz być częścią tego wyjątkowego projektu – skontaktuj się z Hotelem Mrągowo Resort & Spa pisząc na adres wesele@mragoworesort.pl

Kontakt dla wystawców:
Przemysław Łojewski – 726 370 444
Justyna Oleszuk – 502 198 239
Formularz zgłoszeniowy
Regulamin wystawcy

Dni otwarte Wedding Weekend odbędą się w dniach 11-12 lutego w Hotelu Mrągowo Resort & Spa.

Źródło: Hotel Mrągowo Resort & Spa. Oprac. Stowarzyszenie LOT "Ziemia Mrągowska"