Baza turystyczna

Gościniec Lech

Gościniec Lech

Adres: Kosewo 8
11-700 Mrągowo
Nr tel.: +48 887643774
Strona www: http://www.gosciniec-lech.pl
Email lech@mazury.info

Opis

Wczasy na Mazurach

Zapraszamy wszystkich na wczasy do Kosewa, malowniczej miejscowości położonej na Mazurach. Ta część kraju słynie z przepięknych terenów, które zachwycają nie tylko Polaków, ale ludzi na całym świecie! Nic dziwnego - liczne jeziora i lasy, w których przyroda pozostaje nadal dziewicza, to dla współczesnego człowieka okazja do spędzenia niezapomnianych chwil.

W obiekcie

Posiadamy wypożyczalnię łódek wiosłowych i rowerów górskich.

Zakwaterowanie

Gościniec posiada dwa budynki hotelowe, 7 pokoi dwuosobowych (możliwość dostawek) oraz 1 apartament. Pokoje gościnne są przytulne, standardowo wyposażone.

Lokalizacja

Gościniec „LECH” znajduje się na wsi, dzięki czemu będą mogli Państwo wypocząć od zgiełku miasta. W okolicy pensjonatu (8 km do Mrągowa i 15 km do Mikołajek) znajdują się miasta z wieloma atrakcjami turystycznymi. Gościnność i domowa atmosfera zapewnią naszym gościom niezapomniane chwile spędzone podczas letniego urlopu.
Gościniec „LECH” położony jest nad malowniczym jeziorem Probark we wsi Kosewo, które otaczają jeszcze dwa jeziora: Juksty i Kuc. Wszystkie te jeziora mają bardzo czystą wodę (I klasa czystości).

Gastronomia

W trosce o Państwa wygodę i komfort przygotowaliśmy także możliwość dziennego wyżywienia w naszej restauracji. Serwowane w niej posiłki to wynik kunsztu kulinarnego szefowej kuchni, preferującej dania, w skład których wchodzą naturalne składniki i przyprawy oraz warzywa i owoce z przydomowego ogródka.

Ceny

Typ Ilość Cena min. Cena maks.
2-osobowe 6 140 zł 160 zł
3-osobowe 1 200 zł 220 zł
apartament 1 280 zł 300 zł

Lokalizacja na mapie

Galeria zdjęć


Logo