Baza turystyczna

Pokoje gościnne "Pod lipami"

Pokoje gościnne "Pod lipami"

Adres:Kosewo 85/a
11-700 Mrągowo
Nr tel.:+48 504139174, +48 503012455
Strona www:
Emailewaluba@gmail.com

Opis

Rodzinny wypoczynek na Mazurach
Pokoje goscinne "Pod lipami"to idealne miejsce na rodzinny wypoczynek, ale również wakacyjny urlop z przyjaciółmi. Nowowybudowany obiekt zlokalizowany jest w Kosewie, malowniczej miejscowości położonej na przesmyku dwóch jezior Probarskiego i Juksty. Nasi Goście mogą korzystać zarówno z uroków lasów jak i czystych wód mazurskich jezior. Cicha i spokojna okolica sprzyja spacerom, wycieczkom rowerowym, obserwowaniu i podziwianiu przyrody.
Nasz całoroczny obiekt wyposażony jest w nowoczesne pokoje z łazienkami. Naszych gości zachęcamy do spędzania aktywnego wypoczynku "Pod lipami". Na terenie obiektu znajduję się wypożyczalnia sprzętu turystycznego. W naszej ofercie znajdują się: łodzie wiosłowe, kajaki, rowery turystyczne. Oferujemy również zorganizowanie ogniska lub grilla przy blasku mazurskich gwiazd. Pokoje gościnne "Pod lipami" to obiekt przyjazny zwierzętom.

W pobliskiej okolicy znajduje się jedna z głównych atrakcji przyrodniczych Ziemi Mrągowskiej - Ferma Jeleniowatych w Kosewie Górnym. Obsługa naszego obiektu rozmawia w języku angielskim i języku rosyjskim.
 

Ceny

TypIlośćCena min.Cena maks.
1-osobowe345 zł65 zł
2-osobowe840 zł60 zł

Galeria zdjęć


LogoLogoLogoLogoLogoLogoLogoLogoLogo