Baza turystyczna

Hotel „Habenda” **

Hotel „Habenda” **

Adres: Krutyń 42
11-710 Piecki
Nr tel.: +48 89 7421218
Strona www: http://habenda.com/
Email info@habenda.com
Kategoria usług NAD WODĄ  |  LAS  |  HOTELE  |  WYPOŻYCZALNIE SPRZĘTU TURYSTYCZNEGO  |  ZDROWA ŻYWNOŚĆ  |  WĘDKARSTWO  |  SPŁYWY KAJAKOWE  |  DIETA BEZGLUTENOWA

Opis

Wypoczynek nad Krutynią

Hotel Habenda** to nowoczesny obiekt o wysokim standardzie położony w samym sercu Mazurskiego Parku Krajobrazowego.
Przez naszą miejscowość przepływa rzeka Krutynia, stanowiąc najciekawszy z odcinków najpiękniejszego szlaku wodnego w Polsce, a nawet w Europie. Urzekająca krystaliczna woda, dziewicza, dzika przyroda, której bogactwem jest wspaniały świat fauny i flory, a także czyste powietrze, składniki swoistego mikroklimatu, oraz cisza to doskonała odskocznia od codzienności i bodziec do mniej lub bardziej aktywnego wypoczynku, pracy twórczej, organizacji szkoleń lub imprez integracyjnych. W spędzeniu tego czasu pomożemy profesjonalnie i z rodzinną troskliwością, zapewniając komfortowe warunki noclegowe.

Oferujemy spływy kajakowe i wypożyczalnie rowerów wraz z profesjonalnym serwisem. Posiadamy strzeżony parking i miejsca garażowe. W pobliskiej stadninie (ok 2 km) można jeździć konno bez względu na stopień umiejętności. Nasza smaczna kuchnia sprosta wybrednym podniebieniom i apetytom.

Habenda, KrutyńHabenda, KrutyńHabenda, KrutyńHabenda, KrutyńHabenda, KrutyńHabenda, KrutyńHabenda, KrutyńHabenda, KrutyńHabenda, KrutyńHabenda, KrutyńHabenda, KrutyńHabenda, KrutyńHabenda, KrutyńHabenda, KrutyńHabenda, Krutyń

W obiekcie

Do Państwa dyspozycji oddajemy:
29 pokoi 2-osobowych (niektóre z możliwością dostawki),
3 pokoje 1-osobowe,

Pokoje znajdują się w dwóch budynkach położonych w odległosci 30 m od siebie. Są przytulne i wygodnie urządzone. Wszystkie pokoje z SAT/TV posiadają pełny węzeł sanitarny.

Uprzejmie informujemy, że doba hotelowa zaczyna się o godzinie 14:00, a kończy o godzinie 12:00.

Ponadto w obiekcie:
restauracja ze smacznymi potrawami,
drink bar,
bilard
sauna,
sala fitness,
sala konferencyjną (150m2),
2 garaże,
miejsce na ognisko, grill,
strzeżony parking,
wypożyczalnia kajaków i rowerów
bezpłatny dostęp do internetu WIFI w recepcji i restauracji

Lokalizacja

Hotel Habenda** położony jest w miejscowości Krutyń przy trasie Mrągowo -Ruciane-Nida. Obiekt oddalony jest 50 m od rzeki i 1,5 km od jeziora Mokrego i Krutyńskiego.
Jest dobrą bazą wypadową do ciekawych miejsc zabytkowych i turystycznych. Bliższe informacje uzyskacie Państwo na miejscu. Nasze okolice znane są z przepięknych tras wycieczek pieszych, rowerowych i kajakowych.


Lokalizacja na mapie


Logo