Baza turystyczna

Hotel Robert’s Port **** Lake Resort & SPA

Hotel Robert’s Port **** Lake Resort & SPA

Adres: Stare Sady 4
11-730 Mikołajki
Nr tel.: +48 874298400
Strona www: http://www.hotel-port.pl
Email recepcja@hotel-port.pl
Kategoria usług HOTELE  |  BASENY  |  REJSY I PROMY

Opis

Hotel na Mazurach

Hotel położony w otulinie Mazurskiego Parku Krajobrazowego, nad brzegiem jeziora Tałty, z dostępem do szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.

Na Gości oczekuje 160 pokoi i apartamentów, wyposażonych w łazienki z kabinami prysznicowymi, TV, telefony i lodówki.

Hotelowa kuchnia oferuje dania regionalne oraz dania kuchni europejskiej w restauracjach: Żeglarskiej i Kapitańskiej z widokiem na jezioro oraz dużym panoramicznym tarasem a także grill ogrodowy.

Strefa relaksu do Salon SPA zapraszający do 7 gabinetów zabiegowych oraz do strefy Wellness w skład której wchodzi basen, jacuzzi, bezpieczny brodzik dla dzieci oraz sauny ( sucha, turecka i infared).

 

Gastronomia

Stylowe wnętrze restauracji z barem w kształcie żaglowca, przeszklonym parkietem z widokiem na basen oraz przestronnym tarasem z panoramicznym widokiem na jezioro Tałty będzie ciekawym urozmaiceniem posiłku. Serwujemy dania zarówno kuchni staropolskiej jak i europejskiej. Szef Kuchni dba o wysoką jakość i wyjątkowy smak dań.  Bogate menu oraz specjały naszej kuchni zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Dla urozmaicenia posiłków proponujemy ciasta wykonane według domowych receptur oraz aromatyczną kawę i herbatę.


Lokalizacja na mapie


Logo