Baza turystyczna

Hotel Anek ***

Hotel Anek ***

Adres: ul. Roosevelta 25 A
11-700 Mrągowo
Nr tel.: +48 89 7427120
Strona www: http://www.hotelanek.pl
Email marketing@hotelanek.pl
Kategoria usług NAD WODĄ  |  HOTELE  |  SMAŻALNIE  |  WYPOŻYCZALNIE SPRZĘTU TURYSTYCZNEGO  |  ZDROWA ŻYWNOŚĆ  |  WĘDKARSTWO  |  WELLNESS & SPA  |  OBIEKTY PRZYJAZNE ZWIERZĘTOM  |  DIETA BEZGLUTENOWA

Opis

Hotel nad jeziorem Czos
W malowniczej części Mrągowa nad brzegiem jeziora Czos znajduje się Hotel Anek, w którym warto się zatrzymać i odpocząć. Proponujemy Państwu miejsce o komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze. Hotel Anek gwarantuje wysoki standard oraz najwyższą jakość świadczonych usług.

Hotel Anek *** jest partnerem Mazurskiej Karty Turystycznej!

 

Hotel Anek w MrągowieHotel Anek w MrągowieHotel Anek w MrągowieHotel Anek w MrągowieHotel Anek w MrągowieHotel Anek w MrągowieHotel Anek w MrągowieHotel Anek w MrągowieHotel Anek w Mrągowie

W obiekcie

Smażalnia ryb przy hotelu Anek
ul. Roosevekta 25a
wejście od strony jeziora
Zapraszamy codziennie
godz. 12-20
tel. 731 309 812

Pyszne tylko świeże ryby!

Zakwaterowanie

Elegancja
Elegancki wystrój wnętrz w pełni oddaje charakter, jaki posiada to miejsce. Z każdego pokoju podziwiać można wspaniały widok na jezioro Czos. Hotel Anek posiada 52 pokoje dwuosobowe, 2 trzyosobowe oraz 5 apartamentów. W naszej ofercie znajdą Państwo również pokoje w pełni wyposażone dla osób niepełnosprawnych
.

Lokalizacja

Hotel umiejscowiony jest w bliskiej odległości od centrum miasta oraz bezpośrednio nad brzegiem jeziora Czos. Dogodne usytuowanie Hotelu daje gwarancję ciszy oraz stwarza odpowiednie warunki do pracy i odpoczynku.
Z uwagi na położenie w sercu Mazur, Mrągowo jest wyśmienitą baza wypadową do najciekawszych miejsc województwa, takich jak: Mikołajki, Giżycko, Kętrzyn, Święta Lipka, Ryn, Reszel, Puszcza Piska.

Gastronomia

W przestrzennej restauracji Hotelu Anek panuje przyjemna, rodzinna atmosfera, a obsługa serwuje doskonałe dania kuchni mazurskiej.
Oferujemy wybór dań na zimno i ciepło, przygotowanych według tradycyjnych polskich przepisów. Istnieje także możliwość przygotowania dań, których nie ma w MENU. Dodatkowo, w restauracji organizujemy wyjątkowe uroczystości.
Do dyspozycji gości: drink-bar, Grill, ogródek piwny z widokiem na jezioro, windy, parking. Posiadamy również dwie sale konferencyjne.

 

 Zobacz również (57)

Logo