SPIS TREŚCI

Informacje Ogólne
Informacje szczegółowe
Galeria
Atrakcje w pobliżu
Noclegi w pobliżu

 

ARTYKUŁ PARK SIKORSKIEGO

⇒ Informacje ogólne

W Mrągowie znajduje się kilkanaście miejskich placów zabaw, siłowni zewnętrznych, jest również pumptrack i parkour.

⇒ Informacje szczegółowe 

Do najciekawszych placów zabaw w Mrągowie należą:

Plac zabaw na os. Mazurskim

Zlokalizowany jest przy boisku Orlik. Składa się z linarium, bujaków, siłowni, domku ze zjeżdżalnią, huśtawek, piaskownicy, stołu do ping-ponga.  

Plac zabaw przy ul. Plutonowej, Sienkiewicza i Żołnierskiej

Na placu zabaw znajduje się huśtawka, piaskownica, domek ze zjeżdżalnią i zestawami sprawnościowymi oraz karuzela. Przy placu zabaw jest altanka i siłownia. Plac położony jest w zacisznym miejscu, w tzw. dolinie, obok niewielkiego stawiku.

Pumptrack przy ul. Żołnierskiej

Mrągowski pumptrack przeznaczony jest dla miłośników jazdy na rowerze, deskorolkach, rolkach czy hulajnogach. Znajduje się przy nim boisko Orlik oraz plac zabaw.

Park Lotników

W Parku znajduje się Mrągowski Parkour Park. Parkour jest sportem ekstremalnym i  widowiskową formą aktywności fizycznej, która polega na pokonywaniu przeszkód napotykanych na drodze - w jak najprostszy i najszybszy sposób. Mrągowski Parkour Park to synteza solidnie i estetycznie połączonych ze sobą rur stalowych oraz zamocowanych do nich płyt.

W Parku Lotników znajdują się również bezpłatne korty tenisowe, siłownia zewnętrzna i plac zabaw z huśtawkami, piaskownicami, równoważnią, domkiem ze ślizgawką i zestawami sprawnościowymi oraz niewielkim linarium.

⇒ Galeria

Plac zabaw na os. Mazurskim w MrągowiePlac zabaw na os. Mazurskim w MrągowiePlac zabaw na os. Mazurskim w MrągowiePlac zabaw na os. Mazurskim w MrągowiePlac zabaw w Parku Lotników w MrągowiePlac zabaw w Parku Lotników w MrągowiePlac zabaw w Parku Lotników w MrągowiePlac zabaw w Parku Lotników w MrągowiePlac zabaw przy ul. Plutonowej, Sienkiewicza i Żołnierskiej w MrągowiePlac zabaw przy ul. Plutonowej, Sienkiewicza i Żołnierskiej w MrągowiePumptrack przy ul. Żołnierskiej w MrągowiePumptrack przy ul. Żołnierskiej w MrągowiePumptrack przy ul. Żołnierskiej w MrągowiePumptrack przy ul. Żołnierskiej w MrągowiePumptrack przy ul. Żołnierskiej w MrągowiePumptrack przy ul. Żołnierskiej w Mrągowie

fot. Paweł Krasowski  

⇒ Atrakcje w pobliżu

Mrągowo

Wieża Mrągowo

Szlak rzeki Dajny

Fun Park

Miasteczko westernowe Mrongoville

⇒ Nocleg w pobliżu

Mrągowo