Polska Noc Kabaretowa 2022
Polska Noc Kabaretowa 2022

Nadciąga legendarna Polska Noc Kabaretowa 2022. Wyjątkowa edycja największej Kabaretowej trasy w Polsce. Największy, epicki skład artystów. Tematy, jakich jeszcze nie poruszaliśmy i śmiech, który będzie niósł się przez całą Polskę. Tym razem na tapetę bierzemy... Twoje miasto! Sprawdzimy, co u Was słychać, skomentujemy aktualne afery, lokalne sukcesy i porażki, nie oszczędzimy rządzących, ale i zwykłych mieszkańców. Wystąpią: Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Nowaki, Kabaret Smile, Kabaret K2, Kabaret Moralnego Niepokoju z interaktywnym udziałem Roberta Górskiego oraz Dziennikarki Zaangażowane i Szymon Łątkowski. Prowadzeniem Polskiej Nocy Kabaretowej 2022 zajmie się Bartosz Klauzinski z Kabaret K2. Zobacz swoje miasto oczami kabaretów. 

Wydarzenie odbędzie się w sobotę 6 sierpnia 2022 r. o godz. 20:00 w amfiteatrze nad jeziorem Czos w Mrągowie.

Bilety w cenie 90-250 zł do kupienia online na https://www.ebilet.pl/widowiska/kabarety/polska-noc-kabaretowa/?city=Mrągowo

 INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

- Impreza trwa około 3,5h (w tym 15 min przerwa)
- Prosimy sprawdzić dokładnie, czy maja Państwo poprawnie wydrukowane bilety.
- Bramki otwieramy punktualnie godzinę przed startem imprezy.
- Nic nie można wnosić na teren obiektu. Dopuszczalne są tylko plastikowe butelki z napojem oryginalnie zapakowane o pojemności max 0,5 l.