Rajd rowerowy dookoła Mrągowa
Rajd rowerowy dookoła Mrągowa

Czy znasz okoliczne wsie Mrągowa? Rajd rowerowy dla każdego rowerzysty. Trasa została tak wytyczona, że uczestnicy przejadą pętlę wokół Mrągowa. Jeżeli 52 km okaże się za dużo, zawsze będziesz mógł zjechać do domu! Możliwości będzie bez liku.

Termin: 15.09.2018 r. (sobota)
Miejsce i czas startu: godz. 10:00 Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie
Przewidywana godzina zakończenia: 16:00
Łączna dł. trasy: ok. 52 km

Trasa rajdu
Z Mrągowa udamy się najpierw na północ: Popowo Salęckie, Szestno, Kiersztanowo, Gizewo. Następnie przez Lasy Sorkwickie do Bagienic Małych i Marcinkowa. Na południu przejedziemy przez Karwie i Wierzbowo  do Góry Czterech Wiatrów, skąd wokół jeziora Czos do Festiwalowego Amfiteatru.

Informacje dodatkowe
Nie obowiązują wcześniejsze zapisy. Udział bezpłatny. Dzieci i młodzież wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. Prowiant we własnym zakresie.

Rowerowe Mazury
Rajd odbywa się w ramach promocji turystyki rowerowej na Mazurach „Rowerowe Mazury”. Jest to 125. rajd krajoznawczy przygotowany organizatorów.

Aplikacja Masuria.
Podczas marszu organizatorzy przetestują razem z uczestnikami działanie aplikacji.

Pobierz aplikację...

Organizator:
Stowarzyszenie Lokalna Organizacja Turystyczna „Ziemia Mrągowska” oraz Centrum Kultury i Turystyki, przy ul. Warszawskiej 26 w Mrągowie, tel. 89 741 80 39, www.it.mragowo.pl, kierownik@it.mragowo.pl

Zobacz trasę na mapie