Spływ Dajną 2019
Spływ Dajną 2019

‼UWAGA ‼ UWAGA ‼ jesteśmy zmuszeni do odwołania Spływu Dajną 2019

Zapowiadana jest burza i bardzo silny wiatr. Bardzo nam przykro.

P.S.
Po zwroty zapraszamy od jutra, czyli od czwartku 4 lipca.

 

 

Mrągowskie Centrum Informacji Turystycznej (CKiT) i Stowarzyszenie Lokalna Organizacja Turystyczna "Ziemia Mrągowska" zapraszają na Spływ kajakowy rzeką Dajną 2019, który odbędzie się 5 lipca (piątek) 2019 r.

Spływ odbywa się przy współpracy z wypożyczalnią sprzętu wodnego "Kanu" z Mrągowa.
 
Start: Ekomarina w Mrągowie
Godz. rozpoczęcia: 9:00
Planowana godz. zakończenia: 18:00
Trasa spływu:
Szlak kajakowy Dajny jest bardzo urozmaicony. Przebiega Wielką Rynną Mrągowską, a więc większość trasy to jeziora rynnowe: Czos – Czarne – Kot – Juno – Kiersztanowskie – Śpigiel – Dejnowa. Połączone są one rzeczkami, a na odcinku 23 km jest ich sporo i to różne: meandrujące, proste, płynące w wąwozach, a nawet rwiste o charakterystyce górskiej. 

Zapisy:
Uczestnik spływu, który wpisze się na listę uczestników zobowiązany jest dokonać opłaty wpisowej w wysokości 35 zł/os. Opłata posłuży pokryciu części kosztów związanych z organizacją spływu.

Opłatę wpisową można dokonać w siedzibie Organizatora (Mrągowskie Centrum Informacji Turystycznej, przy ul. Warszawskiej 26) do dnia 1.07.2019 (poniedziałek) do godz. 12:00.

Liczba miejsc ograniczona do 30 uczestników.

Organizatorzy zapewniają kajaki, transport powrotny na trasie Święta Lipka – Mrągowo, ubezpieczenie NNW. Prowiant we własnym zakresie.

Pobierz:

-
Formularz zgłoszeniowy
-
Oświadczenie opiekuna osoby niepełnoletniej
-
Regulamin spływu