Wielka zabawa TV Puls 2021
Wielka zabawa TV Puls 2021

W piątek 30 lipca 2021 r. w amfiteatrze nad jeziorem Czos w Mrągowie odbędzie się „Wielka zabawa TV Puls”. Organizowany przez Telewizję Puls koncert poprowadzą Łukasz Rybarski i Beata Rybarska z Kabaretu Pod Wyrwigroszem, widzów do zabawy będzie zagrzewał Paweł Gołębski, a o oprawę muzyczną zadba zespół The Jobers.

Motywem przewodnim muzyczno-rozrywkowego programu będzie hasło „porcelanowe gody”. Podczas „Wielkiej zabawy TV Puls” wystąpią Zenek Martyniuk z zespołem Akcent, Kabaret Paranienormalni, Sławomir, Ireneusz Krosny, Patrycja Runo oraz zespół MIG.

Wydarzenie transmitowane będzie na żywo w Telewizji Puls.

Bilety w cenie od 99 zł do 350 zł do kupienia na stronie:

www.paka.pl/bilety
www.biletyna.pl
www.kupbilecik.pl
www.ebilet.pl

oraz stacjonarnie w recepcji Mrągowskiego Centrum Kultury (ul. Warszawska 26) od godz. 12.00 do 20.00, tel. 89 743 34 66.

 

Komunikat o utrudnieniach w ruchu kołowym

W związku z organizacją imprezy w Amfiteatrze w dniu 30.07.2021 r. nastąpi zmiana organizacji ruchu kołowego w mieście poprzez zmianę oznakowania pionowego.

W związku z wyłączeniem z ruchu kołowego ul. Jaszczurcza Góra w trakcie trwania wydarzenia „Wielkiej Zabawy z TV Puls” w w/w dniu zostanie zablokowany wjazd w ul. Jaszczurcza Góra z ul. Giżyckiej.

UWAGA!!!
Odcinek ten zostanie całkowicie wyłączony z ruchu kołowego.
Organizatorzy serdecznie przepraszają mieszkańców miasta i przybyłych Gości za utrudnienia w ruchu. Wprowadzone zmiany zapewnić mają bezpieczeństwo uczestników wydarzeń.