Wielkie otwarcie Wakacyjnej Trasy Dwójki 2021 w Mrągowie
Wielkie otwarcie Wakacyjnej Trasy Dwójki 2021 w Mrągowie

Wielkie otwarcie Wakacyjnej Trasy Dwójki 2021 odbędzie się w niedzielę 20 czerwca 2021 r. w amfiteatrze nad j. Czos w Mrągowie. Ilość miejsc jest ograniczona, jednak wstęp jest wolny. Zaproszenia z regulaminem będą do pobrania na stronie https://worldmedia.pl/.../wakacyjna-trasa-dwojki-mragowo-new. Koncert będzie transmitowany na żywo w TVP 2.

W Mrągowie wystąpią m.in.: Cleo, Zenek Martyniuk, Mig, Bayera, Alexandra Stan, Dagmara Bryzek, Marek Kaliszuk, Joanna Moro i Rafał Brzozowski.

Koncert poprowadzi prawdopodobnie Ida Nowakowska i Aleksander Sikora, a za kulisami pojawi się Izabella Krzan z Norbim.

Szczegóły wkrótce.

Organizator:
World Media
ul. Kamionkowska 41/1
03-812 Warszawa
tel. +48 22 827 29 30

 

Komunikat o utrudnieniach w ruchu kołowym

W związku z organizacją koncertu w Amfiteatrze w dniu 20.06.2021 r. (niedziela) nastąpi zmiana organizacji ruchu kołowego w mieście poprzez zmianę oznakowania pionowego.

W związku z wyłączeniem z ruchu kołowego ul. Jaszczurcza Góra w trakcie trwania wydarzenia „Wakacyjna Trasa Dwójki” w w/w dniu zostanie zablokowany wjazd w ul. Jaszczurcza Góra z ul. Giżyckiej.

UWAGA!!!

Odcinek ten zostanie całkowicie wyłączony z ruchu kołowego.
Organizatorzy serdecznie przepraszają mieszkańców miasta i przybyłych Gości za utrudnienia w ruchu. Wprowadzone zmiany zapewnić mają bezpieczeństwo uczestników wydarzeń.