Baza turystyczna

Wypożyczalnia Quadów,Paintball, Tor kartingowy,Swincar, minicross

Wypożyczalnia Quadów,Paintball, Tor kartingowy,Swincar, minicross

Adres: ul. Giżycka 7a
11-700 Mrągowo
Nr tel.: +48 506780008
Strona www: http://www.quady-mragowo.pl
Email info@quady-mragowo.pl
Kategoria usług PLACE ZABAW  |  WYPOŻYCZALNIE SPRZĘTU TURYSTYCZNEGO  |  ATRAKCJE DLA DZIECI

Opis

 

GOKARTY wyścigi gokartami na specjalnie przygotowanym torze. Nasze gokarty to szwedzkie maszyny o mocy 9 KM. Sezon letni zaczynamy od majówki, weekendami, wakacje otwarte codziennie.W sezonie zimowym startujemy gokarty na lodzie! jednyna taka atrakcja na Mazurach!

PAINTBALL gra zespołowa z wieloma scenariuszami które proponuje nasz Instruktor. Każdy gracz dostanie pełne umundurowanie oraz wybraną ilość kulek.

OFF-ROAD wyprawa samochodami terenowymi z napędem 4x4. Każdy z pasażerów będzie miał możliwość poprowadzenia auta pod czujnym "okiem" Instruktora. Czas na mazurskie błoto !

Tor przeprawowy AUT RC  specjalnie zbudowny tor posiada  strome podjazy, mosty, kamienie, drewniane kłody, belki nad przepaścią czy jazdę po skośnym terenie. Próby są trudne i wymagają od uczestnika precyzji, pomysłu i techniki.

Pit Bike minicross Wypożyczalnia pit bike czyli mini cross. Zapraszamy wszystkich chętnych, w tym również dzieci już od lat 5, młodzież i dorosłych. Prowadzimy również sprzedaż i serwis pitbike.

Auta PRL-u Poznajcie Mrągowo i okolice  zza szyb kultowego auta. Wyobraźcie sobie podróż w czasie do czasów PRLu i wyruszcie śladem zamierzchłych czasów Fiatem 126p. Nawet dzisiaj jazda tym samochodem zapewnia niesamowite wrażenia. 

Archery Tag czyli walki łuczników Walki Łuczników łączą ze sobą elementy łucznictwa oraz gry w dwa ognie.

LaserTag Paintball Laserowy Paintball Laserowy to gra "komputerowa" na żywo. Po zakończonej grze zczytasz swoje wyniki. Jest również alternatywą dla tych, którzy boją się bólu i nie chcą sie pobrudzić.

SWINCAR Pojazd pająk. Jako jedyni w Polsce posiadamy ten doskonały i innowacyjny pojazd. Wynajem dla osób indywidulanych oraz na eventy.

Escape Room  już w Mrągowie. Od majówki 2019 r możliwość skorzystania z pokoju zagadek. Zapraszamy, umów wizytę www.quady-mragowo.pl

Quady  już w Mrągowie. w naszej mechanicznej "stajni" znajdziesz quady od pojemności 150 ccm do 500 ccm. Automatyczne skrzynie biegów= przyjemność prowadzenia.Do wynajmu quada wymagane jest prawo jazdy B lub B1, a także drugi dokument potwierdzający tożsamość. Przed wynajęciem pojazdu klient zobowiązany jest do zapoznania się z Regulaminem Wypożyczalni oraz  podpisaniem umowy wypożyczenia quada.

  Posiadamy również quady dla dzieci od poj.80 ccm.

 OFF-ROAD   wyprawy autami terenowymi z napędem 4x4. Organizujemy off-raod turystyczny jak i przeprawowy dla osób pragnących nieco więcej adrenaliny.

Fiat 126P klasykiem przez Mazury

Wypożyczając klasyka jedziesz na wyprawę  z przewodnikiem, który oprócz pokazania pięknych okolic dopasuje trasę do Twoich oczekiwań. Proponowane trasy znajdziesz na naszej stronie www.quady-mragowo.pl

NA WODZIE  regaty, wyprawy kajakami, RIB, motorówka

Pozostałe atrakcje  megapiłkarzyki, gladiatorzy, bublle football, dart XXL, gry terenowe, gigantyczne gry planszowe i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą lub wysłania zapytania.

Organizujemy eventy, imprezy integracyjne, wieczory kawalerskie, panieńskie.

 

PREZENT- Voucher podarunkowy

prezent w postaci VOUCHERA ! Przygotujemy imienny  bon podarunkowy, na dowolną kwotę lub atrakcję. Wręczając taki prezent sprawisz nie tylko niespodziankę, ale również Twój prezent będzie oryginalny i na długo zostanie w pamięci Jubilata.

"PÓŁKOLONIE" zajęcia dla dzieci

W czasie wakacji organzujemy "półkolonie" dla dzieci z Mrągowa i okolic. Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00. Więcej informacji na stronie www.quady-mragowo.pl

GRUPY SZKOLNE | KOLONIE | PÓŁKOLONIE | ZIELONE SZKOŁY 

Oferujemy usługi dla grup szkolnych, półkolonii, kolonii . Posiadamy wiele ciekawych atrakcji by urozmaicić wypoczynek. Możliwy dojazd do ośrodków w którym przebywają dzieci. 

 

 


Lokalizacja na mapieZobacz również (58)

Logo