Baza turystyczna

Loty balonami

Loty balonami

Adres:Krzyżany 4
11-520 Ryn
Nr tel.:+48 601434343
Strona www:
Email

Opis

Aktywnie na Mazurach

FIRST CLASS BALLOONINGjest rodzinną firmą od dwudziestu pięciu lat specjalizującą się w lotach balonami na ogrzane powietrze zarówno w Polsce jak i za granica. Jesteśmy organizatorem lotów balonami kameralnymi od jednej, dwóch osób na pokładzie, po największe pasażerskie balony na 16 osób.
Gwarantujemy niezapomniane przeżycia, zwłaszcza, że loty odbywają się o brzasku lub o zachodzie słońca w najpiękniejszych regionach Polski Północnej –latamy nad Mazurami, Biebrzańskim Parkiem Narodowym oraz Puszczą Białowieską. Lądowanie balonu zgodnie z piękną tradycja sięgającą 1783 roku celebrujemy lampką szampana i imiennym certyfikatem.
Szefem pilotów jest Dariusz Brzozowski – jeden z najbardziej doświadczonych komercyjnych pilotów balonowych w Polsce z ogólnym nalotem 3000 godzin w powietrzu, rekordzista Polski w locie na wysokość balonem na ogrzane powietrze, który osiągnął zawrotna wysokość 30.000 tysięcy stop/10.000 metrów nad poziomem ziemi, instruktor balonowy, latający balonami zawodowo w Polsce i Australii ,odznaczony przez Niemiecką Federację Balonową medalem za zasługi podczas akcji ratowania międzynarodowej załogi balonu , uczestnik Mistrzostw Polski, Europy i Świata oraz jeden z czterech Polaków, którzy przelecieli kontynent australijski balonem na ogrzane powietrze z zachodu na wschód w 1988 roku.
Oddajemy do dyspozycji Państwa umiejętności i sprzęt najwyższych lotów. Dysponujemy największymi w Polsce balonami na ogrzane powietrze, mogącymi pomieścić w koszu maksymalnie do 16 osób. Posiadamy także tzw. Cloud Hoppera czyli balon jedno osobowy oraz balon o specjalnym kształcie przeznaczonym pod ekspozycje reklamowe. Na raz możemy podstawić 7 naszych balonów z obsługą na następujące ilości osób: (16, 14, 12, 10, 8, 6, 4) .
Warunki wykonania lotów: Loty odbywają się o poranku około dwie godzin po wschodzie słońca oraz późnym po południem na około dwie godziny przed zachodem słońca przy następujących warunkach atmosferycznych: -prędkość wiatru poniżej 4m/s -brak opadów, burz, gęstej mgły.
 Proponujemy Państwu:
• Loty widokowe
• Loty na uwięzi Usługa lotów widokowych:
1. przyjazd ekipy balonowej na umówione miejsce startu około godziny przed planowany wylotem
2. odprawa dla gości przed lotem (szkolenie biorących udział w locie dotyczące zasad zachowania bezpieczeństwa w czasie lotu i lądowania)
3. przygotowanie balonu na ogrzane powietrze do startu
4. loty wolne( opcja 30 minutowa lub 60 minutowa)
5. lądowanie balonu w terenie przygodnym /balon nigdy nie wraca na miejsce startu
6. wspólne pakowanie sprzętu
7. rozdanie pamiątkowych certyfikatów
8. celebrowanie lądowania lampką szampana
9. odwiezienie gości naszym transportem z miejsca lądowania do hotelu/miejsca rozpoczęcia usług.
Cała usługa trwa około 3-4 godzin. Loty balonem na uwięzi przeznaczone są dla grup powyżej 30 osób: Balon zakotwiczony jest linami do ziemi, unosi się jak widokowa platforma w górę na około 30 metrów i jest opuszczany w dół, gdzie możliwa jest wymiana pasażerów w koszu. Na raz mogą unosić się maksymalnie 3 dorosłe osoby plus pilot. W ciągu godziny około 30 osób skorzysta z atrakcji. Usługa może trwać kilka godzin, może też być połączona z zabawami integracyjnymi. Istnieje możliwość bezpłatnej ekspozycji znaków firmowych sponsora w postaci banerów reklamowych z lekkich materiałów dakronowych jak i z PCV. Do wykonania usługi potrzebujemy otwartego terenu trawiastego o wymiarach około 50 m x 50 m, pozbawionego napowietrznych linii elektrycznych i tym podobnych przeszkód.
ZACHĘCAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG-GWARANTUJEMY PROFESJONALIZM

W obiekcie

Zakwaterowanie

Oferujemy do dyspozycji naszych klientów dwa apartamenty 2 osobowe z dostawką. www.agroturystykamazurska.pl

Lokalizacja

Ryn 4km Mikołajki 17km Mrągowo 20km Giżycko 20km Kętrzyn 22km

Galeria zdjęćZobacz również (1)

LogoLogoLogoLogoLogoLogoLogoLogoLogo